POŻEGNANIE PROBOSZCZA
W niedzielę 31 maja podczas uroczystej Mszy Świętej podziękowaliśmy naszemu Proboszczowi za 17 lat posługi w naszej parafii. Od 1 czerwca ks. Wiesław Walendzik będzie kierował już inną parafią, parafią św. Maksymiliana Marii Kolbego w Bogatyni.
Dziękując za pracę duszpasterską u nas, życzymy owocnej posługi w nowej parafii i zapewniamy o dalszej modlitwie.
F. G.








Mój facebook
