Intencje

          28  I  (sobota) – św. Tomasz z Akwinu

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 16.30 (DPS) – śp. Helena  KAMIŃSKA

g. 17.30 RÓŻANIEC

g. 18.00 – śp. Eugenia  HOŁOJDA (28 gregorianka)

g. 18.00 – śp. Edward  GAS (20 r. śmierci ojca) +Eleonora +Bogdan  KUDELSCY

          29  I  (4.  Niedziela w ciągu roku) – św. Aniela Merici; bł. Bolesława Lament

ŚWIATOWY  DZIEŃ  TRĘDOWATYCH

Lublin – za parafian

g. 7.40 – GODZINKI  O  NIEPOKALANYM  POCZĘCIU  NMP

g. 8.00 – 30 r. ślubu Aldony i Aleksandra  ŻURAKOWSKICH

g. 10.00 – śp. Elżbieta  SIECZKOŚ (miesiąc po śmierci)

g. 11.30 – WYPOMINKI  I  RÓŻANIEC  ZA  ZMARŁYCH

g. 12.00 – chrzest: Antoni  PIOTROWSKI

g. 12.00 – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członków Żywego Różańca

SPOTKANIE  FORMACYJNE  ŻYWEGO  RÓŻAŃCA 

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 18.00 – śp. Eugenia  HOŁOJDA (29 gregorianka)

g. 18.00 – śp. Antoni  MALIK (miesiąc po pogrzebie) +Janina

          30  I  (poniedziałek) – bł. Bronisław Markiewicz

g. 12.30 – pogrzeb: śp. Genowefa  BEHNKE

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 17.30 RÓŻANIEC  

g. 18.00 – śp. Eugenia  HOŁOJDA (30 gregorianka)

g. 18.00 – urodziny Anety  MAZURKIEWICZ (dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo)

          31  I  (wtorek) – św. Jan Bosko

g. 9.00 – o zdrowie dla męża Jana

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 17.30 RÓŻANIEC  

NABOŻEŃSTWO  DO  ŚW.  JADWIGI  –  MODLITWA  ZA  ZMARŁYCH

g. 18.00 – śp. Stanisław  BUSŁOWICZ (10 r. śmierci ojca)

          1  II  (środa) 

g. 10.30 – pogrzeb: śp. Jan  DOMAGAŁA

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 17.30 RÓŻANIEC  

NOWENNA  DO  MATKI  BOŻEJ  NIEUSTAJĄCEJ  POMOCY 

g. 18.00 – w intencjach zbiorowych z Nowenny

SPOTKANIE  MODLITEWNE  

          2  II  (I czwartek) – Ofiarowanie Pańskie; św. Korneliusz

27. ŚWIATOWY  DZIEŃ  ŻYCIA  KONSEKROWANEGO

BARKA – POŚWIĘCENIE  ŚWIEC  I  PROCESJA  DO  KOŚCIOŁA

g. 9.00 – 54 r. ślubu Marii i Józefa  ROWIŃSKICH; imieniny Marii

g. 9.00 – urodziny i rocznica chrztu Anny  SAGAN – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej 

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 16.30 – śp. Maria  SZAFARZ (1 gregorianka)

g. 17.00 – ADORACJA  NAJŚW.  SAKRAMENTU  (SPOWIEDŹ)

                 NABOŻEŃSTWO  DO  NIEPOKALANEJ  KRÓLOWEJ  POKOJU

g. 18.00 – śp. Tadeusz  LESZCZYŃSKI (8 r. śmierci męża)

GODZINA  ŚWIĘTA

          3  II  (I piątek) – św. Błażej; św. Oskar

g. 9.00 – śp. Maria  SZAFARZ (2 gregorianka)

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 17.00 – ADORACJA  NAJŚW.  SAKRAMENTU  (SPOWIEDŹ)

g. 17.30 RÓŻANIEC  

g. 18.00 – śp. Jan  FUŁAWKA (35 r. śmierci ojca) ++rodzice

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO  OD  CHORÓB  GARDŁA  (BŁOGOSŁAWIEŃSTWO  JABŁEK)

SPOTKANIE  RAD  PARAFIALNYCH

        4  II  (I sobota) – św. Maria de Mattias; św. Weronika; św. Katarzyna Ricci

g. 8.30 – RÓŻANIEC  WYNAGRADZAJĄCY  NIEPOKALANEMU  SERCU  NMP

g. 9.00 – wynagradzająca za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP

ROZMYŚLANIE  NAD  TAJEMNICAMI  RÓŻAŃCOWYMI

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 16.30 (DPS) – śp. Maria  SZAFARZ (3 gregorianka)

g. 17.30 RÓŻANIEC  WYNAGRADZAJĄCY  NIEPOKALANEMU  SERCU  NMP  

g. 18.00 – 6 r. ślubu Ewy i Marka  NIEPSUJ (urodziny Marka)

NOCNA  ADORACJA  NAJŚWIĘTSZEGO  SAKRAMENTU  

g. 19.00 – ADORACJA  GRUPY  MODLITEWNEJ  

g. 19.30 – KATECHEZA  DLA  KANDYDATÓW  DO  BIERZMOWANIA

g. 20.00 ADORACJA  MŁODZIEŻY

g. 21.00 ADORACJA  RODZIN  (PROWADZI  DOMOWY  KOŚCIÓŁ)

g. 23.00 ADORACJA  MĘŻCZYZN  (PROWADZĄ  NADZWYCZAJNI  SZAFARZE  KOMUNII  ŚW.)

g. 24.00  ZAKOŃCZENIE  ADORACJI

          5  II  (5.  Niedziela w ciągu roku) – św. Agata

POŚWIĘCENIE  CHLEBA  I  WODY

Lublin – za parafian

g. 7.40 – GODZINKI  O  NIEPOKALANYM  POCZĘCIU  NMP

g. 8.00 – śp. Maria  SZAFARZ (4 gregorianka)

g. 10.00 – rocznica chrztu Mieczysławy  KARCZEWICZ, urodziny syna Piotra – dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski potrzebne do zbawienia

g. 10.00 – o szczęśliwe narodziny Anny Marii  STOKOWSKIEJ i opiekę nad jej mamą Agnieszką

g. 11.30 – WYPOMINKI  I  RÓŻANIEC  ZA  ZMARŁYCH

g. 12.00 – 30 r. ślubu Elwiry i Artura  FLEJSZER

ADORACJA  NAJŚWIĘTSZEGO  SAKRAMENTU           

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 16.00 – SPOTKANIE  RODZICÓW  DZIECI  ROCZNICOWYCH

g. 16.30 ADORACJA  DZIECI 

g. 16.30 KATECHEZA  DLA  RODZICÓW  DZIECI  I-KOMUNIJNYCH

g. 18.00 – śp. Roman  GÓRA (5 r. śmierci ojca) ++z rodziny

          6  II  (poniedziałek) – św. Paweł Miki i towarzysze; św. Dorota

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 17.30 RÓŻANIEC  

g. 18.00 – śp. Maria  SZAFARZ (5 gregorianka)

          7  II  (I wtorek) – bł. Pius IX

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 17.30 RÓŻANIEC  

NABOŻEŃSTWO  DO  ŚW.  JADWIGI  –  ZA  PARAFIAN  I  DOBRODZIEJÓW 

g. 18.00 – śp. Maria  SZAFARZ (6 gregorianka)

          8  II  (środa) – św. Józefina Bakhita; św. Hieronim Emiliani

g. 9.00 – śp. Maria  SZAFARZ (7 gregorianka)

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 17.30 RÓŻANIEC  

NOWENNA  DO  MATKI  BOŻEJ  NIEUSTAJĄCEJ  POMOCY 

g. 18.00 – w intencjach zbiorowych z Nowenny

SPOTKANIE  MODLITEWNE  

          9  II  (czwartek) – św. Apolonia; bł. Anna Katarzyna Emmerich

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 17.30 – RÓŻANIEC

g. 18.00 – śp. Maria  SZAFARZ (8 gregorianka)

NAMASZCZENIE  OLEJEM  ŚW. CHARBELA  (MODLITWA  O  ZDROWIE  DUSZY  I  CIAŁA )

ADORACJA  NAJŚWIĘTSZEGO  SAKRAMENTU

          10  II  (piątek) – św. Scholastyka; bł. Alojzy Stepinac

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 17.30 – RÓŻANIEC  

g. 18.00 – śp. Maria  SZAFARZ (9 gregorianka)

          11  II  (sobota) – NMP z Lourdes

31.  ŚWIATOWY  DZIEŃ  CHOREGO 

podczas każdej Mszy św. – NAMASZCZENIE  CHORYCH

przed południem – ODWIEDZINY  CHORYCH

g. 9.00 – śp. Danuta  BĄK (miesiąc po pogrzebie)

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 16.30 (DPS) – o szczęśliwe rozwiązanie dla Karoliny oraz zdrowie dla córki Renaty

g. 17.30 – RÓŻANIEC  

g. 18.00 – śp. Maria  SZAFARZ (10 gregorianka)

          12  II  (6. Niedziela w ciągu roku) 

Lublin – za parafian

g. 7.40 – GODZINKI  O  NIEPOKALANYM  POCZĘCIU  NMP

g. 8.00 – śp. Maria  SZAFARZ (11 gregorianka)

g. 10.00 – śp. Franciszek  CHODYGA (12 r. śmierci) +Wanda +Piotr  LEŻAŃSCY

g. 10.00 – śp. Bruno  TUCZAPSKI (5 r. śmierci)

g. 11.30 – WYPOMINKI  I  RÓŻANIEC  ZA  ZMARŁYCH

g. 12.00 – w intencji ks. Wiesława

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 18.00 – urodziny ks. proboszcza

          13  II  (poniedziałek) 

g. 9.00 – urodziny Marty  SADLON

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 17.30 – RÓŻANIEC

g. 18.00 – śp. Maria  SZAFARZ (12 gregorianka)

          14  II  (wtorek) – św. Cyryl i Metody; św. Walenty

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 17.30 – RÓŻANIEC

NABOŻEŃSTWO  DO  ŚW.  JADWIGI  –  ZA  MAŁŻONKÓW

g. 18.00 – śp. Maria  SZAFARZ (13 gregorianka)

          15  II  (środa) – bł. Michał Sopoćko

g. 9.00 – śp. Maria  SZAFARZ (14 gregorianka)

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 17.30 RÓŻANIEC  

NOWENNA  DO  MATKI  BOŻEJ  NIEUSTAJĄCEJ  POMOCY 

g. 18.00 – w intencjach zbiorowych z Nowenny

WIECZÓR  CHWAŁY

          16  II  (czwartek) 

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 17.30 – RÓŻANIEC

g. 18.00 – śp. Maria  SZAFARZ (15 gregorianka)

ADORACJA  NAJŚWIĘTSZEGO  SAKRAMENTU

          17  II  (piątek) 

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 17.30 – RÓŻANIEC

g. 18.00 – śp. Maria  SZAFARZ (16 gregorianka)

          18  II  (sobota) 

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 16.30 (DPS) – śp. Maria  SZAFARZ (17 gregorianka)

g. 17.30 – RÓŻANIEC  

g. 18.00 – śp. Feliks (ojciec) +Artur (brat) ++zmarli z rodziny KOMSA, SIEK, OSTROUCH i BARANOWSKICH

56.  TYDZIEŃ  MODLITW  O  TRZEŹWOŚĆ  NARODU

          19  II  (7. Niedziela w ciągu roku) 

Lublin – za parafian

g. 7.40 – GODZINKI  O  NIEPOKALANYM  POCZĘCIU  NMP

g. 8.00 – śp. Maria  SZAFARZ (18 gregorianka)

g. 10.00 – śp. Ewa  BALIŃSKA (miesiąc po pogrzebie)

g. 10.00 – śp. Janina  WSZOŁA (8 r. śmierci matki)

g. 11.30 – WYPOMINKI  ROCZNE  I  RÓŻANIEC  ZA  ZMARŁYCH 

g. 12.00 – śp. Zdzisław  BIELECKI (20 r. śmierci męża, ojca i dziadka)

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 18.00 – śp. Jadwiga (12 r.) +Stanisław (31 r.)  MUŻYŁO (rodzice)

          20  II  (poniedziałek) – bł. Franciszek i Hiacynta  MARTO

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 17.30 – RÓŻANIEC

g. 18.00 – śp. Maria  SZAFARZ (19 gregorianka)

          21  II  (wtorek) – św. Piotr Damiani

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 17.30 – RÓŻANIEC

NABOŻEŃSTWO  DO  ŚW.  JADWIGI  –  ZA  RODZICÓW  I  DZIECI

g. 18.00 – śp. Maria  SZAFARZ (20 gregorianka)

PRZYGOTOWANIE  DEKORACJI  WIELKOPOSTNYCH

OKRES  PRZYGOTOWANIA  PASCHALNEGO

KWARTALNE  DNI  MODLITW  O  DUCHA  POKUTY  I  DOBRE  ODPRAWIENIE  REKOLEKCJI  WIELKOPOSTNYCH

        22  II  (Środa Popielcowa) – Katedra św. Piotra

g. 9.00 – ………………………………………………………………………………………………………………… WOLNA  INTENCJA

g. 14.30 (DPS) – …………………………………………………………………………………………………… WOLNA  INTENCJA

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 16.30 – śp. Maria  SZAFARZ (21 gregorianka)

g. 17.30 RÓŻANIEC  

NOWENNA  DO  MATKI  BOŻEJ  NIEUSTAJĄCEJ  POMOCY 

g. 18.00 – w intencjach zbiorowych z Nowenny

          23  II  (czwartek) – św. Polikarp, bł. Stefan Frelichowski

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 17.30 – RÓŻANIEC

g. 18.00 – śp. Maria  SZAFARZ (22 gregorianka)

ADORACJA  NAJŚWIĘTSZEGO  SAKRAMENTU

          24  II  (piątek) – Najświętsze Oblicze Pana Jezusa

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 16.30  DROGA  KRZYŻOWA  DLA  DZIECI

g. 17.30  DROGA  KRZYŻOWA

g. 18.00 – śp. Maria  SZAFARZ (23 gregorianka)

g. 19.00  DROGA  KRZYŻOWA  DLA  MŁODZIEŻY

          25  II  (sobota) 

g. 10.00 – I  SPOWIEDŹ  ŚW.

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO   I  SPOWIEDŹ  ŚW.

g. 16.30 (DPS) – …………………………………………………………………………………………………… WOLNA  INTENCJA

g. 17.30 – RÓŻANIEC

g. 18.00 – śp. Maria  SZAFARZ (24 gregorianka)

          26  II  (1. Niedziela Wielkiego Postu) 

Lublin – za parafian

g. 7.40 – GODZINKI  O  NIEPOKALANYM  POCZĘCIU  NMP

g. 8.00 – śp. Maria  SZAFARZ (25 gregorianka)

g. 10.00 – 6 urodziny Aleksandry  OLECH

g. 11.30 – WYPOMINKI  ROCZNE  I  RÓŻANIEC  ZA  ZMARŁYCH 

g. 12.00 – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członków Żywego Różańca

g. 12.00 – śp. Eugeniusz  GLAPIŃSKI (1 r. śmierci męża) +Helena (13 r.) +Kazimierz (60 r.)

SPOTKANIE  FORMACYJNE  ŻYWEGO  RÓŻAŃCA 

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 17.00 – GORZKIE  ŻALE  Z  KAZANIEM  PASYJNYM

g. 18.00 – śp. Robert  JANCZURA (miesiąc po pogrzebie)

OBRZĘD  PRZEKAZANIA  MODLITWY  PAŃSKIEJ  (WRĘCZENIE  MODLITEWNIKÓW)  DLA  KANDYDATÓW  DO  BIERZMOWANIA

          27  II  (poniedziałek) – św. Grzegorz z Nareku; św. Gabriel od MB Bolesnej

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 17.30 – RÓŻANIEC

g. 18.00 – śp. Maria  SZAFARZ (26 gregorianka)

          28  II  (wtorek) 

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 17.30 – RÓŻANIEC

NABOŻEŃSTWO  DO  ŚW.  JADWIGI  –  ZA  BABCIE  I  DZIADKÓW  ORAZ  WNUKI

g. 18.00 – śp. Maria  SZAFARZ (27 gregorianka)

          1  III  (środa) – św. Eudokia

g. 8.00 – śp. Maria  SZAFARZ (28 gregorianka)

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 17.30 RÓŻANIEC  

NOWENNA  DO  MATKI  BOŻEJ  NIEUSTAJĄCEJ  POMOCY 

g. 18.00 – w intencjach zbiorowych z Nowenny

          2  III  (I czwartek) – św. Agnieszka z Pragi

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 17.00 – ADORACJA  NAJŚWIĘTSZEGO  SAKRAMENTU  (SPOWIEDŹ)

                 NABOŻEŃSTWO  DO  NIEPOKALANEJ  KRÓLOWEJ  POKOJU

g. 18.00 – śp. Maria  SZAFARZ (29 gregorianka)

GODZINA  ŚWIĘTA  

          3  III  (I piątek) 

ODWIEDZINY  CHORYCH

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 16.00 – PRÓBA  DLA  DZIECI  ROCZNICOWYCH

g. 16.30  DROGA  KRZYŻOWA  DLA  DZIECI

g. 17.30  DROGA  KRZYŻOWA

g. 18.00 – śp. Maria  SZAFARZ (30 gregorianka)

g. 19.00  DROGA  KRZYŻOWA  DLA  MŁODZIEŻY