Intencje

          24  IX  (sobota) – św. Tekla; bł. Herman Kaleka

PARAFIALNY DZIEŃ WSPÓLNOTY

g. 9.00 – za parafian

g. 9.00 – o Boże prowadzenie dla Leszka  MAJERZ i całej rodziny

WYJAZD  DO  GRAPY

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 16.30 (DPS) – śp. Zefiryna  SKARŻYŃSKA (24 gregorianka)

g. 17.30 – RÓŻANIEC

g. 18.00 – 24 r. ślubu Małgorzaty i Marcina  PTASZYŃSKICH; rocznica chrztu Zosi (1), Michaliny (23) i Michała (18)

g. 18.00 – śp. Tadeusz  CZAJA (26 gregorianka)

          25  IX  (26. Niedziela w ciągu roku) – św. Kleofas; bł. Władysław z Gielniowa

KATOLICKI  ŚWIATOWY  DZIEŃ  UCHODŹCÓW  I  MIGRANTÓW

DKE – śp. Zefiryna  SKARŻYŃSKA (25 gregorianka)

g. 7.40 – GODZINKI  O  NIEPOKALANYM  POCZĘCIU  NMP

g. 8.00 – śp. Tadeusz  CZAJA (27 gregorianka)

g. 10.00 – rocznica I Komunii św. Michała  GÓRSKIEGO

g. 10.00 – 5 urodziny Kornelii

POŚWIĘCENIE  RÓŻAŃCÓW  

g. 11.30 – WYPOMINKI  ROCZNE  I  RÓŻANIEC  ZA  ZMARŁYCH 

g. 12.00 – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członków Żywego Różańca

g. 12.00 – śp. Leokadia (6 r. śmierci) +Franciszek (29 r.)  GLAPIŃSCY (rodzice)

g. 12.00 – za parafian

SPOTKANIE  FORMACYJNE  ŻYWEGO  RÓŻAŃCA 

g. 18.00 – śp. Krystyna  KRET (miesiąc po pogrzebie)

          26  IX  (poniedziałek) – św. Kosma i Damian; św. Wawrzyniec Ruiz i Towarzysze

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 17.30 – RÓŻANIEC

g. 18.00 – śp. Tadeusz  CZAJA (28 gregorianka)

g. 18.00 – śp. Zefiryna  SKARŻYŃSKA (26 gregorianka)

          27  IX  (wtorek) – św. Wincenty a Paulo

Rzym – …………………………………………………………………………………………………………………… WOLNA  INTENCJA

DKE – śp. Zefiryna  SKARŻYŃSKA (27 gregorianka)

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 17.30 – RÓŻANIEC

NABOŻEŃSTWO  DO  ŚW.  JADWIGI  –  MODLITWA  ZA  BABCIE  I  DZIADKÓW  ORAZ  WNUKI

g. 18.00 – śp. Tadeusz  CZAJA (29 gregorianka)

          28  IX  (środa) – św. Wacław

Rzym – …………………………………………………………………………………………………………………… WOLNA  INTENCJA

DKE – śp. Zefiryna  SKARŻYŃSKA (28 gregorianka)

g. 15.00 – ISKRA  MIŁOSIERDZIA (KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO  NA  SKRZYŻOWANIU  ULIC  ZŁOTORYJSKIEJ  I  GRUNWALDZKIEJ)

g. 17.30 – RÓŻANIEC

NOWENNA  DO  MB  NIEUSTAJĄCEJ  POMOCY

g. 18.00 – w intencjach zbiorowych z Nowenny 

g. 18.00 – śp. Tadeusz  CZAJA (30 gregorianka)

g. 19.00 – DZIEŃ SKUPIENIA DLA MĘŻCZYZN

          29  IX  (czwartek) – św. Archaniołowie Michał, Gabriel i Rafał; św. Rypsyma

Rzym – …………………………………………………………………………………………………………………… WOLNA  INTENCJA

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 17.30 – RÓŻANIEC

g. 18.00 – śp. Zefiryna  SKARŻYŃSKA (29 gregorianka)

ADORACJA  NAJŚWIĘTSZEGO  SAKRAMENTU           

          30  IX  (piątek) św. Hieronim

Rzym – …………………………………………………………………………………………………………………… WOLNA  INTENCJA

DKE – śp. Zefiryna  SKARŻYŃSKA (30 gregorianka)

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 17.30 – RÓŻANIEC

g. 18.00 – śp. Renata  SAGANOWSKA (1 r. śmierci siostry)

          1  X  (I sobota) św. Teresa od Dzieciątka Jezus; św. Roman Hymnograf; sł. Boży Luis Amigo

Rzym – …………………………………………………………………………………………………………………… WOLNA  INTENCJA

g. 8.30 – RÓŻANIEC  WYNAGRADZAJĄCY  NIEPOKALANEMU  SERCU  NMP 

g. 9.00 – Msza św. wynagradzająca za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP

ROZMYŚLANIE  NAD  TAJEMNICAMI  RÓŻAŃCOWYMI

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 16.30 (DPS) – śp. Michał  CIEŚLIŃSKI (1 gregorianka)

g. 16.30 – RÓŻANIEC  DLA  DZIECI

g. 17.30 – NABOŻEŃSTWO  RÓŻAŃCOWE 

g. 18.00 – śp. Krystyna  ADAMSKA (1 gregorianka)

NOCNA  ADORACJA  NAJŚWIĘTSZEGO  SAKRAMENTU  

g. 19.00 – ADORACJA  WSPÓLNOTY  ŻYWEGO  KOŚCIOŁA  NIEPOKALANEJ – KRÓLOWEJ  POKOJU

g. 19.30 – KATECHEZA  DLA  KANDYDATÓW  DO  BIERZMOWANIA

g. 20.00 ADORACJA  MŁODZIEŻY

g. 21.00 ADORACJA  RODZIN  (PROWADZI  DOMOWY  KOŚCIÓŁ)

g. 23.00 ADORACJA  MĘŻCZYZN  (PROWADZĄ  NADZWYCZAJNI  SZAFARZE  KOMUNII  ŚW.)

g. 24.00  ZAKOŃCZENIE  ADORACJI

          2  X  (27. Niedziela w ciągu roku) Aniołowie Stróżowie

DKE – śp. Michał  CIEŚLIŃSKI (2 gregorianka)

g. 7.40 – GODZINKI  O  NIEPOKALANYM  POCZĘCIU  NMP

g. 8.00 – śp. Krystyna  ADAMSKA (2 gregorianka)

g. 10.00 – 25 r. ślubu Renaty i Zbigniewa  LUBYCH

g. 11.30 – WYPOMINKI  ROCZNE  I  RÓŻANIEC  ZA  ZMARŁYCH 

g. 12.00 – podziękowanie za wspólne lata pracy

g. 12.00 – chrzest: Pola  SUPERSON

g. 12.00 – za parafian

ADORACJA  NAJŚWIĘTSZEGO  SAKRAMENTU           

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 16.30 ADORACJA  DZIECI  RÓŻANIEC  DLA  DZIECI                    

g. 16.30 KATECHEZA  DLA  RODZICÓW  DZIECI  I-KOMUNIJNYCH

g. 17.00 – NABOŻEŃSTWO  RÓŻAŃCOWE  NABOŻEŃSTWO  DO  NIEPOKALANEJ  KRÓLOWEJ  POKOJU

g. 18.00 – w intencji ks. Tomasza – dziękczynna z prośbą o Boże prowadzenie

g. 18.00 – śp. Violetta  STASZCZYK (miesiąc po pogrzebie)

          3  X  (poniedziałek) 

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 16.30 – RÓŻANIEC  DLA  DZIECI                    

g. 17.30 – NABOŻEŃSTWO  RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 – śp. Krystyna  ADAMSKA (3 gregorianka)

g. 18.00 – śp. Michał  CIEŚLIŃSKI (3 gregorianka)

          4  X  (I wtorek) – św. Franciszek z Asyżu

DKE – śp. Michał  CIEŚLIŃSKI (4 gregorianka)

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 16.30 – RÓŻANIEC  DLA  DZIECI                    

g. 17.30 – NABOŻEŃSTWO  RÓŻAŃCOWE

                 NABOŻEŃSTWO  DO  ŚW.  JADWIGI  –  MODLITWA  ZA  PARAFIAN  ORAZ  DOBRODZIEJÓW

g. 18.00 – śp. Krystyna  ADAMSKA (4 gregorianka)

SPOTKANIE  RAD  PARAFIALNYCH

          5  X  (środa) – św. Faustyna Kowalska; bł. Bartłomiej Longo

DKE – śp. Michał  CIEŚLIŃSKI (5 gregorianka)

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 16.30 – RÓŻANIEC  DLA  DZIECI                    

g. 17.30 – NABOŻEŃSTWO  RÓŻAŃCOWE

                 NOWENNA  DO  MB  NIEUSTAJĄCEJ  POMOCY

g. 18.00 – w intencjach zbiorowych z Nowenny 

g. 18.00 – śp. Krystyna  ADAMSKA (5 gregorianka)

SPOTKANIE  MODLITEWNE  

          6  X  (I czwartek) – św. Brunon

DKE – śp. Michał  CIEŚLIŃSKI (6 gregorianka)

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 16.30 – RÓŻANIEC  DLA  DZIECI                    

g. 17.00 – ADORACJA  NAJŚW.  SAKRAMENTU  (SPOWIEDŹ)

g. 17.30 – NABOŻEŃSTWO  RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 – śp. Krystyna  ADAMSKA (6 gregorianka)

GODZINA  ŚWIĘTA

SPOTKANIE  SŁUŻBY  LITURGICZNEJ

          7  X  (I piątek) – NMP Różańcowa

ROZPOCZĘCIE  NOWENNY  DO  ŚW.  JADWIGI  ŚLĄSKIEJ  PRZED  UROCZYSTOŚCIĄ  ODPUSTOWĄ

DKE – śp. Michał  CIEŚLIŃSKI (7 gregorianka)

przed południem – ODWIEDZINY  CHORYCH

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 16.30 – RÓŻANIEC  DLA  DZIECI                    

g. 17.30 – NABOŻEŃSTWO  RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 – śp. Krystyna  ADAMSKA (7 gregorianka)

          8  X  (sobota) – św. Pelagia

g. 13.00 – chrzest: Antonina  BZDUŃ

g. 14.00 – chrzest: Nikola  KUŹNIAR

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 16.30 (DPS) – śp. Michał  CIEŚLIŃSKI (8 gregorianka)

g. 16.30 – RÓŻANIEC  DLA  DZIECI                    

g. 17.30 – NABOŻEŃSTWO  RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 – śp. Krystyna  ADAMSKA (8 gregorianka)

          9  X  (28. Niedziela w ciągu roku) – św. Jan Henryk Newman; bł. Wincenty Kadłubek; patriarcha Abraham i Sara

Lublin – za parafian

g. 7.40 – GODZINKI  O  NIEPOKALANYM  POCZĘCIU  NMP

g. 8.00 – . Michał  CIEŚLIŃSKI (9 gregorianka)

g. 10.00 – ……………………………………………………………………………………………………………… WOLNA  INTENCJA 

g. 11.30 – WYPOMINKI  ROCZNE  I  RÓŻANIEC  ZA  ZMARŁYCH 

g. 12.00 – 40 r. ślubu Elżbiety i Medarda  MADERA oraz za całą ich rodzinę

g. 12.00 – śp. Marian  SŁAWIŃSKI (1 r. śmierci męża, ojca i dziadka) +Helena +Piotr (rodzice) +Edmund (brat)  SŁAWIŃSCY +Wanda (siostra) +Jan  PIETRASZKO

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 17.00 – NABOŻEŃSTWO  RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 – śp. Krystyna  ADAMSKA (9 gregorianka)

          10  X  (poniedziałek) – bł. Maria Angela Truszkowska; św. Tomasz z Villanueva

DKE – śp. Michał  CIEŚLIŃSKI (10 gregorianka)

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 16.30 – RÓŻANIEC  DLA  DZIECI                    

g. 17.30 – NABOŻEŃSTWO  RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 – śp. Krystyna  ADAMSKA (10 gregorianka)

          11  X  (wtorek) – św. Jan XXIII 

DKE – śp. Michał  CIEŚLIŃSKI (11 gregorianka)

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 16.30 – RÓŻANIEC  DLA  DZIECI                    

g. 17.00 – NABOŻEŃSTWO  RÓŻAŃCOWE

                 NABOŻEŃSTWO  DO  ŚW.  JADWIGI  –  MODLITWA  ZA  MAŁŻONKÓW

g. 18.00 – śp. Krystyna  ADAMSKA (11 gregorianka)

          12  X  (środa) – bł. Jan Beyzym

DKE – śp. Michał  CIEŚLIŃSKI (12 gregorianka)

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 16.30 – RÓŻANIEC  DLA  DZIECI                    

g. 17.30 – NABOŻEŃSTWO  RÓŻAŃCOWE

                 NOWENNA  DO  MB  NIEUSTAJĄCEJ  POMOCY

g. 18.00 – w intencjach zbiorowych z Nowenny 

g. 18.00 – śp. Krystyna  ADAMSKA (12 gregorianka)

SPOTKANIE  MODLITEWNE  

          13  X  (czwartek) – bł. Honorat Koźmiński

DKE – śp. Michał  CIEŚLIŃSKI (13 gregorianka)

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 16.30 – RÓŻANIEC  DLA  DZIECI                    

g. 17.30 – NABOŻEŃSTWO  RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 – śp. Krystyna  ADAMSKA (13 gregorianka)

NAMASZCZENIE  OLEJEM  ŚW. CHARBELA  Z  MODLITWĄ  O  ZDROWIE  DUSZY  I  CIAŁA   

          14  X  (piątek) – św. Małgorzata Maria Alacoque; św. Kalikst

Dzień Edukacji Narodowej

DKE – śp. Michał  CIEŚLIŃSKI (14 gregorianka)

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 16.30 – RÓŻANIEC  DLA  DZIECI                    

g. 17.00 – NABOŻEŃSTWO  RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 – o wszelkie potrzebne łaski dla nauczycieli

g. 18.00 – śp. Krystyna  ADAMSKA (14 gregorianka)

WIECZYSTA  ADORACJA  NAJŚWIĘTSZEGO  SAKRAMENTU

          15  X  (sobota) – św. Teresa z Avila

DZIEŃ  DZIECKA  UTRACONEGO

g. 14.30 – ślub: Magdalena – Marcin  MORDARSCY; chrzest: Marcelina  MORDARSKA

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 16.30 (DPS) – śp. Michał  CIEŚLIŃSKI (15 gregorianka)

g. 16.30 – RÓŻANIEC  DLA  DZIECI                    

g. 17.30 – NABOŻEŃSTWO  RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 – śp. Tadeusz  BERBEKA (1 r. śmierci męża, ojca i dziadka) +Stefania +Karol (rodzice) +Adam (brat)

g. 18.00 – śp. Krystyna  ADAMSKA (15 gregorianka)

22. DZIEŃ  PAPIESKI „Blask Prawdy”

ODPUST  PARAFIALNY

          16  X  (29. Niedziela w ciągu roku) – św. Jadwiga Śląska

g. 7.40 – GODZINKI  O  NIEPOKALANYM  POCZĘCIU  NMP

g. 8.00 – śp. Marek  JELONEK (1 r. śmierci męża)

g. 10.00 – śp. Michał  CIEŚLIŃSKI (16 gregorianka)

g. 11.30 – WYPOMINKI  ROCZNE  I  RÓŻANIEC  ZA  ZMARŁYCH

g. 12.00 – o wszelkie potrzebne łaski dla parafian

g. 12.00 – dziękczynna z prośbą o Bożą opiekę nad Aliną  JASTRZĘBSKĄ

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 17.00 – NABOŻEŃSTWO  RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 – śp. Krystyna  ADAMSKA (16 gregorianka)

          17  X  (poniedziałek) – św. Ignacy Antiocheński 

DKE – śp. Michał  CIEŚLIŃSKI (17 gregorianka)

g. 15.00 – śp. Krystyna  ADAMSKA (17 gregorianka)

g. 16.30 – RÓŻANIEC  DLA  DZIECI                    

g. 17.30 – NABOŻEŃSTWO  RÓŻAŃCOWE

Legnickie Pole – g. 18.00 – UROCZYSTOŚCI  KU CZCI  ŚW. JADWIGI  ŚLĄSKIEJ

          18  X  (wtorek) – św. Łukasz Ewangelista

DZIEŃ  MODLITW  ZA  PRACOWNIKÓW  SŁUŻBY  ZDROWIA

DKE – śp. Michał  CIEŚLIŃSKI (18 gregorianka)

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 16.30 – RÓŻANIEC  DLA  DZIECI                    

g. 17.30 – NABOŻEŃSTWO  RÓŻAŃCOWE

                 NABOŻEŃSTWO  DO  ŚW.  JADWIGI  –  MODLITWA  ZA  RODZICÓW  I  DZIECI

g. 18.00 – śp. Krystyna  ADAMSKA (18 gregorianka)

          19  X  (środa) – bł. Jerzy Popiełuszko; św. Paweł od Krzyża; św. Jan de Brebeuf, Izaak Jogues oraz Towarzysze 

DKE – śp. Michał  CIEŚLIŃSKI (19 gregorianka)

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 16.30 – RÓŻANIEC  DLA  DZIECI                    

g. 17.30 – NABOŻEŃSTWO  RÓŻAŃCOWE

                 NOWENNA  DO  MB  NIEUSTAJĄCEJ  POMOCY

g. 18.00 – w intencjach zbiorowych z Nowenny 

g. 18.00 – śp. Krystyna  ADAMSKA (19 gregorianka)

WIECZÓR  CHWAŁY

          20  X  (czwartek) – św. Jan Kanty

DKE – śp. Michał  CIEŚLIŃSKI (20 gregorianka)

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 16.30 – RÓŻANIEC  DLA  DZIECI                    

g. 17.30 – NABOŻEŃSTWO  RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 – śp. Krystyna  ADAMSKA (20 gregorianka)

ADORACJA  NAJŚWIĘTSZEGO  SAKRAMENTU           

          21  X  (piątek) – bł. Jakub Strzemię; św. Urszula i towarzyszki; św. Kasper del Bufalo; bł. Karol I Habsburg

DKE – śp. Michał  CIEŚLIŃSKI (21 gregorianka)

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 16.30 – RÓŻANIEC  DLA  DZIECI                    

g. 17.30 – NABOŻEŃSTWO  RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 – o wszelkie potrzebne łaski dla Urszuli  RABSKIEJ (z okazji imienin)

g. 18.00 – śp. Krystyna  ADAMSKA (21 gregorianka)

          22  X  (sobota) – św. Jan Paweł II; św. Salome

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 16.30 (DPS) – śp. Michał  CIEŚLIŃSKI (22 gregorianka)

g. 16.30 – RÓŻANIEC  DLA  DZIECI                    

g. 17.30 – NABOŻEŃSTWO  RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 – śp. Krystyna  ADAMSKA (22 gregorianka)

NIEDZIELA MISYJNA 

          23  X  (30. Niedziela w ciągu roku) – MB Pocieszenia; św. Jan Kapistran; św. Józef Bilczewski

Lublin – za parafian

g. 7.40 – GODZINKI  O  NIEPOKALANYM  POCZĘCIU  NMP

g. 8.00 – śp. Michał  CIEŚLIŃSKI (23 gregorianka)

g. 10.00 – ……………………………………………………………………………………………………………… WOLNA  INTENCJA 

g. 11.30 – WYPOMINKI  ROCZNE  I  RÓŻANIEC  ZA  ZMARŁYCH 

g. 12.00 – śp. Irena (3 r. śmierci) +Jan (5 r.)  BEGIERSCY (rodzice)

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 17.00 – NABOŻEŃSTWO  RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 – śp. Krystyna  ADAMSKA (23 gregorianka)

OBRZĘD  PRZEKAZANIA  SYMBOLU  WIARY  DLA  KANDYDATÓW  DO  BIERZMOWANIA

          24  X  (poniedziałek) – św. Antoni Maria Claret; bł. Jan Wojciech Balicki

DKE – śp. Michał  CIEŚLIŃSKI (24 gregorianka)

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 16.30 – RÓŻANIEC  DLA  DZIECI                    

g. 17.30 – NABOŻEŃSTWO  RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 – śp. Krystyna  ADAMSKA (24 gregorianka)

          25  X  (wtorek) 

DKE – śp. Michał  CIEŚLIŃSKI (25 gregorianka)

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 16.30 – RÓŻANIEC  DLA  DZIECI                    

g. 17.30 – NABOŻEŃSTWO  RÓŻAŃCOWE

                 NABOŻEŃSTWO  DO  ŚW.  JADWIGI  –  MODLITWA  ZA  BABCIE  I  DZIADKÓW  ORAZ  WNUKI

g. 18.00 – śp. Krystyna  ADAMSKA (25 gregorianka)

          26  X  (środa) – bł. Celina Borzęcka

DKE – śp. Michał  CIEŚLIŃSKI (26 gregorianka)

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 16.30 – RÓŻANIEC  DLA  DZIECI                    

g. 17.30 – NABOŻEŃSTWO  RÓŻAŃCOWE

                 NOWENNA  DO  MB  NIEUSTAJĄCEJ  POMOCY

g. 18.00 – w intencjach zbiorowych z Nowenny 

g. 18.00 – śp. Krystyna  ADAMSKA (26 gregorianka)

g. 19.00 – DZIEŃ SKUPIENIA DLA MĘŻCZYZN

          27  X  (czwartek) – św. Sabina

DKE – śp. Michał  CIEŚLIŃSKI (27 gregorianka)

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 16.30 – RÓŻANIEC  DLA  DZIECI                    

g. 17.30 – NABOŻEŃSTWO  RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 – śp. Krystyna  ADAMSKA (27 gregorianka)

ADORACJA  NAJŚWIĘTSZEGO  SAKRAMENTU           

          28  X  (piątek) – św. Szymon i Juda Tadeusz, Apostołowie

DKE – śp. Michał  CIEŚLIŃSKI (28 gregorianka)

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 16.30 – RÓŻANIEC  DLA  DZIECI                    

g. 17.30 – NABOŻEŃSTWO  RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 – śp. Krystyna  ADAMSKA (28 gregorianka)

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 16.30 (DPS) – śp. Michał  CIEŚLIŃSKI (29 gregorianka)

g. 16.30 – RÓŻANIEC  DLA  DZIECI                    

g. 17.30 – NABOŻEŃSTWO  RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 – śp. Krystyna  ADAMSKA (29 gregorianka)

          30  X  (31. Niedziela w ciągu roku) 

Lublin – za parafian

g. 7.40 – GODZINKI  O  NIEPOKALANYM  POCZĘCIU  NMP

g. 8.00 – śp. Michał  CIEŚLIŃSKI (30 gregorianka)

g. 10.00 – ……………………………………………………………………………………………………………… WOLNA  INTENCJA 

g. 11.30 – WYPOMINKI  ROCZNE  I  RÓŻANIEC  ZA  ZMARŁYCH 

g. 12.00 – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członków Żywego Różańca

SPOTKANIE  FORMACYJNE  ŻYWEGO  RÓŻAŃCA 

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 17.00 – NABOŻEŃSTWO  RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 – śp. Krystyna  ADAMSKA (30 gregorianka)

WYRZECZENIE  SIĘ  KULTÓW  POGAŃSKICH  PRZEZ  KANDYDATÓW  DO  BIERZMOWANIA  

          31  X  (poniedziałek) 

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 16.30 – RÓŻANIEC  DLA  DZIECI                    

g. 17.30 – NABOŻEŃSTWO  RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 – śp. Aleksander  SZYDŁO (25 r. śmierci męża) +Anna +Józef (teściowie) +Juliusz (syn)

          1  XI  (I wtorek) – uroczystość Wszystkich Świętych

Lublin – za parafian

g. 8.00 – śp. Józef  GORBACZ (19 r. śmierci wujka)

g. 9.30 (DPS) – ……………………………………………………………………………………………………… WOLNA  INTENCJA

g. 10.00 – ……………………………………………………………………………………………………………… WOLNA  INTENCJA 

g. 12.00 – śp. Zofia  SKROBISZ (1 gregorianka)

g. 15.00 (cmentarz ul. Wrocławska oraz Jaszków) – PROCESJA Z MODLITWĄ ZA ZMARŁYCH 

NABOŻEŃSTWO  DO  ŚW.  JADWIGI  –  MODLITWA  ZA  PARAFIAN  I  DOBRODZIEJÓW  

g. 18.00 – ++zmarli z rodziny  PIOTROWSKICH i HERCUŃ

          2  XI  (środa) – Dzień Zaduszny

g. 9.00 – śp. Maria +Jan  MALISZEWSCY (rodzice) +Mieczysław (brat)

g. 14.30 (DPS) – …………………………………………………………………………………………………… WOLNA  INTENCJA

g. 15.00 – KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

g. 17.00 – NABOŻEŃSTWO  DO  NIEPOKALANEJ  KRÓLOWEJ  POKOJU

g. 17.30 – WYPOMINKI

NOWENNA  DO  MB  NIEUSTAJĄCEJ  POMOCY

g. 18.00 – w intencjach zbiorowych z Nowenny 

g. 18.00 – śp. Zofia  SKROBISZ (2 gregorianka)